O mně

Peter Morpuss

Peter Morpuss

Narodil jsem se v Anglii a v 18ti letech přesunul do Jižní Afriky.

Téměř 4,5 roku jsem byl výsadkářem v zimbabwské a jihoafrické armádě a po jejím opuštění jsem 7 let pracoval na manažerských pozicích v hotelích Jižní Afriky, než jsem se v roce 1987 vrátil zpět do Anglie.

Tam jsem 2 roky studoval hotelový management a poté 5 let pracoval v letištním hotelu v Gatwicku, než jsem byl vyslán do Prahy, abych zde v roce 1992 otevřel hotel.

Během mého působení v hotelovém managementu v Praze jsem pracoval pro bezpočet hotelů – Diplomat, Savaoy, Palace aj. a poté se rozhodl pro vlastní podnikání jako hotelový konzultant – poradenství pro menší hotely a restaurace, jak zefektivňovat jejich systém řízení.

Po pár letech jsem se rozhodl pro změnu kariéry – stal se učitelem angličtiny a dokončil Trinity College, London Certificate in TESOL, což je kurz školící učitele. Nyní využívám této odbornosti a svých obchodních zkušeností ve výuce angličtiny. Vlastním živnostenské oprávnění poskytovat služby učitele angličtiny.

Více než 5 let jsem učil na částečný úvazek na ČVUT (Fakulta dopravní), mám bezpočet soukromých studentů a také pracuji pro velkou jazykovou školu, specializující se na výuku angličtiny pro právníky.